Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

Volkswagen Leasing

Volkswagen Leasing on paindlike tingimustega liisingulahendus eraisikutele ja ettevõtetele. Kõik liisinguga seotud toimingud saate mugavalt teha Moller Auto esinduses. Sa ei pea raiskama oma aega pankadega suhtlemisele, sest meie hoolitseme kogu liisinguprotsessi eest.

Volkswagen Leasing on:

  • Mugav - konsultatsioon ja liisingutaotluse esitamine Volkswageni ametlikes esindustes.
  • Kiire - operatiivne ja kiire liisinguotsuse ning -dokumentide vormistamine.
  • Kasulik - paindlikud liisingutingimused, mis vastavad Sinu vajadustele.

Volkswagen.ee veebilehelt leiad kogu Volkswagen Leasinguga seonduva info:

  • Vajalikud dokumendid - info dokumentide kohta, mida nõutakse füüsilistelt ja juriidilistelt isikutelt.
  • Liisinguvormid - mille poolest erinevad kapitalirent ja kasutusrent ning millised on nende eelised. 
  • Liisingu vormistamise etapid - kolm kiiret ja lihtsat sammu Volkswagen Leasingu taotlemiseks.
  • Kalkulaatori - mis arvutab kiirelt Sinu igakuise liisingumakse suuruse.
  • Nõustamisaja broneerimine - soovid nõustamist? Sisestage oma andmed ja me võtame teiega ühendust. 

 Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.75% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 26 839.00 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 22 365.83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.39% aastas (31.12.2020 oli 3 kuu Euribor -0,545%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 19 295.85 eurot ja tagasimaksete summa on 19 105.85 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.