Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

Varuosad

Møller Auto Eesti esindustest saab kohapealt osta või tellida enamlevinud originaalvaruosi. Kui garantiitöö käigus tuleb varuosa välja vahetada, kasutame alati originaalvaruosa. Ka muude remonttööde korral soovitame alati eelistada originaalvaruosi.

Miks valida originaalvaruosad?

  • Välja töötatud spetsiaalselt meie mudelitele tootjatehase kvaliteetnormide järgi.
  • Originaalvaruosadele kehtib tootja 2-aastane garantii juhul kui töö teostab Møller Auto või meie poolt aktsepteeritud remonditöökoda.
  • Tagab auto kestva jõudluse ja kütuse kokkuhoiu.
  • Aitab säilitada auto kõrget turuväärtust.

Rehvid ja veljed

Õigete velgede ja rehvide valik on lai ja erinevatel mudelitel on erinevad omadused. Kas otsid naastudega, lamellidega lume-, madala turvisega, laiu, kitsaid, vihma-, talve- või vähendatud veeretakistusega rehve? Ja milline sobib autole kõige paremini? Igal juhul on oluline valida rehvid, mis tagavad ohutu sõidu. Rehv on ainus kokkupuutepunkt teepinnaga ja määrav pidurdusmaa seisukohast.

Meil on lai valik konkurentsivõimeliste hindadega talve- ja suverehve firmadelt, Goodyear, Sava, Hankook, Pirelli, Michelin ja Yokohama. Küsi meie varuosa- või teeninduskonsultandilt soovitusi parimate rehvide leidmiseks.

Meilt saad ka kvaliteetsed suverehvid! 

Lisavarustus

Lisavarustus rõhutab mudeli disaini ja suurendab mugavust. Pakume just Sinu autole sobilikku originaal-lisavarustust - katuseraamid, transpordiboksid, jalgrattahoidjad, haakekonksud, pakiruumi võrgud, laste turvatoolid, põrandamatid, lisasoojendused jpm.

Varuosade ja lisavarustuse tellimine

Varuosade, keredetailide või lisavarustuse tellimisaeg on 2-14 päeva. Väga spetsiifilise varuosa või lisavarustuse tellimisaeg võib olla pikem. Oled kodus, tööl, puhkusel või suvilas ja vajad varuosa. Telli varuosa ukselt uksele kulleriga. Tellimusi aitavad teha meie varuosade müügikonsultandid.