Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

Uued autod

Leia oma vajadustele sobiv sõidu- või tarbeauto. 

Møller Auto on uhkusega Baltikumi populaarseimate automarkide edasimüüja. Seda tõestab Eesti autoomanike usaldus Volkswageni ja Škoda kaubamärgi suhtes. Ükskõik kas otsid pereautot, praktilist linnaautot või väärikamat äriautot - meie esindustest leiad konkurentsivõimelised mudelid.

Sinu jaoks õige auto

Soovitame läbi mõelda, milleks autot kasutama hakkad ja seejärel vaadata üle meie pakutavad mudelid. Auto peab tekitama õige tunde. Auto ostmiseks on vaja muudki kui ratsionaalsust. Enamik meist kuulab otsuse tegemisel ka oma südamehäält. Meilt leiad auto, mis kõnetab nii Sinu mõistuse kui südame häält. 

Ettevõtte auto

Meie äriautode mudelid ja lahendused on teinud Møller Autost hinnatud partneri nii era- kui ka avaliku sektori jaoks. Iga ettevõtte vajadused on erinevad, seega kohandame lahenduse just Sinu vajadustele vastavaks.

Meie eelised

  • Lai tootevalik - väikestest sõiduautodest kuni tarbesõidukiteni.
  • Pakume mõistlikku finantseerimist ja kindlustust. 

Saa rohkem teada!

Tutvu meie mudelivaliku ja kampaaniatega Moller Auto Volkswageni veebilehel, võta meiega ühendust ja tule proovisõidule!

Volkswagen Leasing

Volkswagen Leasing on paindlike tingimustega liisingulahendus eraisikutele ja ettevõtetele. Kõik liisinguga seotud toimingud saate mugavalt teha Moller Auto esinduses.

Kaskokindlustus

Fikseeritud hindadega kaskokindlustus Sinu uuele Volkswagenile meie koostööpartnerilt.