Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

Stiiliikoonid

Stiilne, mugav ja turvaline sõit on Volkswageni edulugu saatnud läbi aegade. Samuti on läbi aegade olnud Volkswagenil need erilised mudelid, millega silma paista. Kui otsid seikluseid, teravust ning mugavust, siis on need mudelid just Sulle loodud!

Saame tuttavaks Volkswageni praeguste stiiliikoonidega. Et Sinu uue auto soetamine oleks muretu, panime kokku täislahendused, mis on ka väga ahvatlevate hindadega!

Arteon - eksimatult äratuntav! 

Uus Arteon on juba esimesest silmapilgust äratuntav oma disaini ja julgelt eristuva voolujoonelise siluetiga. Astuge sisse ja laske end lummata stiilsel interjööril ja käepärasel juhtimisel. 

Arteon Arteon

Arteon Arteon

Arteon hind alates 38 400€

Touareg - seab ise oma suuna ja juhatab teed

Touareg toob värske tuule teedele ja uutele radadele. Uuendused nagu elektromehaaniline külgkalde kontroll, LED-maatriksesituled ja juhiruum Innovision Cockpit täiustavad soovi korral teie sõiduelamust.

volkswagen touareg Touareg

Touareg Touareg

Touaregi hind alates 63 500€

Multivan - Kultussõiduki uus väljalase

Multivan 6.1 kannab edasi eelkäijate tugevusi ja loob oma klassis uusi standardeid. Tänu uusimale tehnoloogiale ja endiselt kompromissitule mitmefunktsioonilisusele on Multivan 6.1 ideaalne sõiduk kõigi jaoks, kelle elu on alati liikumises.

Volkswagen Multivan Multivan

Multivan Family Hind alates 42 600€

 

Küsi pakkumist Sulle sobivast salongist:

Tallinn, Mustaäme tee 6

Ülemiste, Tartu mnt. 165

Pärnu, Välja 3

Jõhvi, Narva mnt. 143