Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

Hea klient

Jagame järgnevalt teiega infot seoses koroonaviirusega.

Meie igaühe kohustus on teha kõik endast olenev, et tõkestada viiruse levikut. Anname ka organisatsioonina endast parima ning oleme valmis osalema ühistes riiklikes jõupingutustes, mis on vajalikud keerulise olukorra lahendamiseks ning loodame seda ka oma klientidelt ning koostööpartneritelt.

Me järgime soovitusi, mida jagab Terviseamet ja Vabariigi Valitsus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ning seoses hetkelise olukorraga on Moller Auto kasutusele võtnud järgnevad meetmed:

  • Kõik meie kontorid ja esindused on varustatud desinfektsioonivahenditega, mis on saadaval nii meie klientidele kui ka töötajatele.
  • Viime oma ruumides koristustoiminguid läbi tavapärasest sagedamini ning samuti desinfitseerime rohkem käidavamaid pindu ja ruume nagu näiteks uste käepidemed ning tualettruumid.
  • Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle ilmuda.
  • Palume kõikidel klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täielikult kindel, võimalusel oma aeg meie juurde tühistada või edasi lükata. Oleme uue aja broneerimisel paindlikud ja vastutulelikud.
  • Väldime oma ruumides kehakontakti, mistõttu ei suru me ka kätt.
  • Palume kõikidel järgida tervishoiuasutuste soovitusi seoses koroonaviiruse levikuga.

 

Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Me jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid.

Teeme kõik endast oleneva, et tulla oma klientidele vastu ning oleme valmis vastama kõikidele täiendavatele küsimustele seoses meie tegevustega antud olukorras.