Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

AUTO LIIGUD MEIE KULUL

Ostes vähekasutatud auto Das WeltAuto Mustamäelt või Møller Auto Ülemistelt saad nüüd eripakkumisena kingituseks kaasa 150€ Partner kinkekaardi.

Partner kinkekaarte  saab kasutada Kaubamajas, Selverites, ABC Kinga, SHU ja I.L.U. kauplustes üle Eesti.

Soovi korral ostame tagasi olemasoleva auto õiglase hinnaga. Pakkumine kehtib Das WeltAuto Mustamäel ning Møller Auto Ülemistel kuni 30.06.2019.

Tutvu autodega SIIN

Das WeltAuto on meie kasutatud autode bränd. Täiuslik tehniline seisukord, garantii, autoabi ja suur valik lisateenuseid.

 

Finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all) Krediidi kulukuse esialgne määr on 3.57% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 14 990 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 20%, läbisõidupiirang 20 000km/aastas (krediidi netosumma 12 492 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 60, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.95% aastas (31.12.2018 oli 3 kuu Euribor -0,309%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 13 147 eurot ja tagasimaksete summa on 13 147 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.