Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

TASUTA STARDIPAKETT

Ostes vähekasutatud auto Das WeltAutost saad nüüd eripakkumisena 0% sissemakse ning tasuta talverehvid.

  • 0 € sissemakse*
  • Tasuta talverehvid

Soovi korral ostame tagasi olemasoleva auto õiglase hinnaga. 

Pakkumine kehtib Das Welt Auto Mustamäel ja Pärnus kuni 28.02.2019.

Tutvu autodega SIIN

Das WeltAuto on meie kasutatud autode bränd. Täiuslik tehniline seisukord, garantii, autoabi ja suur valik lisateenuseid.

 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 3.58% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 15 000 eurot, sissemakse 0%, jääkväärtus 20%, läbisõidupiirang 20 000km/aastas (krediidi netosumma 12 500 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 60, intressimäär 3 kuu Euribor + 2,95% aastas (30.09.2018 oli 3 kuu Euribor -0,318%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 13 345 eurot ja tagasimaksete summa on 13 175 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega siin  ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.