NAGU UUS! Vähekasutatud autode pakkumine, mis toob naeratuse näole.

Ostes vähekasutatud auto Das WeltAutost saad nüüd eripakkumisena:

  • al. 0 € sissemakse*
  • al. 0 € lepingutasu
  • 0 € registreerimistasu

Soovi korral ostame tagasi olemasoleva auto õiglase hinnaga. Võimalus jätta olemasolev auto sissemaksuks.

Pakkumine kehtib Das Welt Auto Mustamäel ja Pärnus kuni 31.05.2018.

Vali omale nagu uus auto välja siin

Das WeltAuto on meie kasutatud autode bränd. Täiuslik tehniline seisukord, garantii, autoabi ja suur valik lisateenuseid.

* Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda € nantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidada nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse esialgne määr on 3,31% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind koos käibemaksuga 15 000 €, sissemakse 0%, lepinguperiood 5 aastat, tagasimaksete arv 60, lepingutasu 0 €, intress kuue kuu euribor + marginaal 3,25% aastas (03.02.2018 oli kuue kuu euribor € 0,271%, negatiivse euribori korral loetakse euribori väärtuseks 0; euribor võib muutuda iga kuue kuu järel), liisingusumma 15 000 €, krediidi kogusumma 16 298,55 €, tagasimaksete summa 16 298,55 €. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena.

Näidistingimustes ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus.

Lõppotsuse liisingfinantseeringu andmise ja tingimuste kohta teeb Coop Liising. Finantseerimisotsuse saamiseks võidakse küsida lisainformatsiooni ja -dokumente. Finantseerimistingimused on individuaalsed.