Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

Ettevõttest

Møller Auto on uhkusega Eesti enimmüüdumate ja populaarseimate autobrändide - Volkswagen ja Škoda - edasimüüja.

Møller Auto kuulub Põhjamaade suurimasse ja enam kui 80. aastase tegevuskogemusega Norra automüügi pereettevõttesse Møller Mobility Group. Møller Mobility Group tegeleb Volkswageni, Škoda ja Audi impordi, jaemüügi, hoolduse ja finantseerimisega. Meie automüügi esindused asuvad Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus, kus 68 edasimüüja juures töötab rohkem kui 4300 oma ala asjatundjat. Baltikumis on meil ühtne ja tugev diilervõrgustik, mis koosneb 14 edasimüüjast.

Møller Autol on Eestis 4 müügi- ja teeninduskeskust: 2 Tallinnas - Mustamäe ja Ülemiste; Pärnus ja Jõhvis. Møller Auto Mustamäe ja Ülemiste on keskendunud Volkswageni sõidu- ja tarbeautode müügile, Pärnu ja Jõhvi esindused müüvad lisaks ka Škoda sõiduautosid. Teeninduskeskustes teostame nimetatud automarkide hooldus- ja remonttöid sh garantiiremonti, keretöid ja diagnostikat; müüme varuosasid ja lisavarustust. Viru esindus Jõhvis pakub ka Audi teenindust. Uue auto soetamisel oleme valmis tagasi ostma kliendi kasutatud auto. Seega müüme ka vähekasutatud autosid.

Meie esindustes üle Eesti töötab pea 190 koolitatud ja kogemustega oma ala asjatundjat, kes igapäevaselt annavad oma panuse selle nimel, et pakkuda klientidele parimat ostukogemust ja teenindust.