Sinu parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega. Privaatsuspoliitika.

Ettevõtte sotsiaalne vastutus

Møller Mobility Group teeb koostööd SOS Lastekülaga.

Laste õiguste konventsioon ütleb, et lapse isiksuse täielikuks ja harmooniliseks arenguks peab laps kasvama perekonna keskel õnne, armastuse ja üksteisemõistmise õhkkonnas. See on olnud SOS Lasteküla tegutsemise aluseks juba üle 60 aasta. SOS Lasteküla pakub perepõhist asenduskodu vanemliku hoolitsuseta lastele, et nad saaksid üles kasvada vanemliku hoole, armastuse ja turvatunde keskkonnas. Lapsed elavad SOS Lastekülas väikeste perekondadena ja iga pere eest hoolitsevad SOS perevanemad.

Aastal 2013 sõlmis Møller Mobility Group koostöölepingu SOS Lasteküla Ühinguga Baltikumis. Sellest ajast alates on Møller Mobility Group SOS Lasteküla üks peasponsoreid Eestis, Lätis, Leedus. Lisaks Balti riikidele teeme koostööd SOS Lasteküla Ühinguga Norras ja Rootsis.

Lisaks toetab Møller Mobility Group SOS Lasteküla annetuskeskkonda.

Kutsume kõiki ettevõtteid ja eraisikuid üles tegema heategevuslikku kingitust, mis loob lastele parema tuleviku. Kingituse tegemine on imelihtne ning vastu saate ilusa kaardi, mida kolleegidele, sõpradele või koostööpartneritele edasi jagada.

Kingi heategu ja toeta abivajavaid lapsi!