Turvaistmed

Turvaistme ostmisel on oluline, et see sobiks nii lapsele kui ka autole. Møller Auto pakub igas vanuses lastele mõeldud autoistmeid, mis sobivad ideaalselt teie autosse.

Meie istmeid on lihtne paigaldada ja me näitame meelsasti, kuidas seda teha, nii et olete kindel, et teie laps istub alati ohutult. Väikelastel on ohutuim istuda seljaga sõidusuunas paigutatud istmel, selline istmetüüp on kuni 9 kg kaaluvate laste puhul lausa kohustuslik. Turvapadja olemasolu korral ärge paigaldage istet kunagi esiistmele, kuna turvapadi on mõeldud täiskasvanu kaitseks ja võib vallandumisel last raskesti vigastada. Seadusevastane on paigaldada seljaga sõidusuunas olev turvaiste ette turvapadjaga kaassõitja istmele.

 

Autos on ohutuim tagaistme keskkoht, siis on laps kõikidest löökpunktidest kõige kaugemal. Olulisim on see, et oleks olemas autoiste, mis autole sobib ning et laps on kohas, mis võimaldab teil juhina keskenduda.

 

Õnnetuse läbinud istet enam kasutada ei või. See kehtib olenemata sellest, kas laps oli õnnetuse ajal istmel. Samuti pidage meeles, et aja jooksul kaotavad istmed osa oma tugevusest ning et üle 8-9 aasta vanu istmeid ei või enam kasutada.

 

Võtke ühendust kohaliku Møller Auto edasimüüjaga.