Tehnoülevaatus

Selleks et Su sõiduki ülevaatus sujuks kiirelt ja mugavalt, ei tule Sul teha muud kui oma auto Møller Auto teenindusse sõidutada!

Meie kontrollime üle sõiduki üldise seisukorra: veermik, pidurisüsteem, tuled, klaasipuhastajad ning amortisaatorid, ka tulekustuti ja ohutusvarustuse olemasolu. Vajadusel koostame Sinuga kooskõlastatult sõidukile remondikalkulatsiooni, remondime auto ära ning käime ka ARK ülevaatusel ise ära. Sina saad tagasi täiesti korras, turvalise ja ülevaatuse läbinud sõiduki, säästes nii oma väärtuslikku aega kui närve. Ning ülevaatus maksab sama palju kui ise ARKi minnes.

 

Meeldetuletuseks: kõik autoregistrisse kantud ja liikluses kasutatavad sõidukid peavad läbima ARKi tehnilise ülevaatuse – uus sõiduk 3. aasta jooksul peale registreerimist, kuni 10 a vanune sõiduk iga 2 aasta järel ning vanem kui 10 aasta vanune sõiduk iga aasta. Ülevaatuse teostamise viimane kuu on märgitud registreerimistunnistuse tagaküljel.

 

Mittekorras sõidukiga tehnoülevaatusele minnes kirjutatakse sõiduki registreerimistunnistusele sõna korduv, vigade kõrvaldamiseks antakse 30 päeva. Møller Auto abil tehnoülevaatust tehes jäävad need mured Sinust kõrvale, sest remondime kontrollis esilekerkinud vead juba enne ülevaatusele minemist ära.

 

Broneeri aeg ja küsi lisainfot lähimast Møller Auto esindusest.